język polski english deutch
kręgielnia - cennik
Kręgielnia klasyczna

Kręgielnia Vector to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Wyposażona została w cztery tory do gry w kręgle klasyczne, na których odbywały się Mistrzostwa Świata w 2000r. Jest miejscem rozgrywania najpoważniejszych zawodów w tej dyscyplinie w Polsce włącznie z Mistrzostwami Polski. Działający przy kręgielni klub ALFA VECTOR jest wielokrotnym Drużynowym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie sportowej.

Kręgielnia jest również miejscem rozgrywek amatorskiej Ligii Kręglarskiej VECTOR (www.ligavector.pl), która skupia prawie trzydzieści drużyn reprezentujących firmy z Tarnowa Podgórnego, Poznania i okolic.

W 2005 oraz w 2011 roku kręgielnia Vector gościła światowe gwiazdy kręglarstwa podczas rozgrywanych na tym obiekcie turniejach – Liga Vector Masters Cup. Były one swoistym świętem dla licznie zgromadzonych kibiców, którzy podziwiali grę najlepszych na świecie zawodników, wielokrotnych Mistrzów Świata z Vilmosem Zavarko, Borisem Benedickiem, Jovanem Calicem, Ivanem Czechem na czele.

Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia Hotel Vector, Kręgielnia

Dla naszych gości hotelowych przygotowaliśmy specjalny rabat na korzystanie z kręgielni  - zobacz cennik

Oprócz imprez sportowych organizujemy również zamknięte imprezy firmowe, rodzinne(jubileusze), którym towarzyszy kameralna, miła atmosfera. Na Państwa życzenie prowadzimy indywidualne lub drużynowe turnieje kręglarskie co sprzyja integracji i urozmaica wspólnie spędzony czas. Na kręgielni znajduje się barek, w którym oprócz innych napojów przygotowujemy kręglarskie drinki. Polecamy także usługi Cateringowe zaprzyjaźnionej restauracji Vectoria oraz miłą obsługę kelnerską.

Istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń i konferencji a także umieszczenia reklamy Państwa firmy na naszej kręgielni.

Aktywnie spędzają u nas czas również uczniowie szkół pod opieką nauczycieli w ramach zajęć lekcyjnych w godzinach od 9:30 do 13:30.

Do zabawy zapraszamy także całe rodziny z przyjaciółmi, jest to sprawdzony rodzaj rekreacji.

REGULAMIN KRĘGIELNI VECTOR